Elektrické zapojení

Přívody k zákrytu shora na zákryt.

 Přípojným bodem je malá elektroinstalační krabice se svorkovnicí.  Tato malá elektroinstalační krabice se svorkovnicí, velká elektroinstalační krabice s regulací a ventilátor indukčního vzduchu musí zůstat přístupné (min. 20 cm světlé výšky od stropu) pro provedení harmonizace, servisu nebo případné  opravy.

Ke svítidlům zářivkovým 2x36 W / 230 V, průchodkou do prostoru se svítidlem, připojit na svorkovnici svítidla vč. ochranné svorky, počet svítidel dle rozměrů zákrytů.

Po dohodě je možno svítidla propojit do krabice se svorkovnicí, umístěné na horní straně zákrytu. Připojení L, N, PE do označených svorek.

K indukčnímu systému

 65 W / 230 V, na svorkovnici do krabice s regulátorem otáček

- 1 přívod pro zákryty OZV 9, 11, 13 a 15
- 2 přívody pro zákryty OZV 17, 20, 22 a 24

Pokud by se při zavěšování zákrytu nebo při další montáži omezil přístup k regulátoru je třeba ho sejmout, nahradit svorkovnicí a umístit na jiném vhodném místě, v rozvaděči nebo u vypínačů indukčního systému. Regulátor musí zůstat přístupný pro provedení harmonizace.

Vypínače osvětlení a ventilátoru vstřikového vzduchu nejsou součástí dodávky, propojení do krabice se svorkovnicí přes vypínače na zákrytu je možno přiobjednat. Umístění vypínačů na zákrytu neodpovídá vzhledem k výšce nad podlahou platným předpisům.

Elektrická schémata 

- Základní provedení

bez osvětlení   

- Základní provedení

s osvětlením